Bezdotykový automatický dávkovač dezinfekcie nad kľučku HYSO
search
  • Bezdotykový automatický dávkovač dezinfekcie nad kľučku HYSO
  • Bezdotykový automatický dávkovač dezinfekcie nad kľučku HYSO

Bezdotykový automatický dávkovač dezinfekcie nad kľučku HYSO

98,11 €
bez DPH

Bezdotykový dávkovač dezinfekcie na umiestnenie na dvere pre automatickú dezinfekciu kľučiek likviduje 99,9 % baktérii a vírusov. Dávkovač obsahuje minimálne 800 dávok a je vybavený LCD displejom.

Množstvo
SKLADOM

HYSO je bezdotykový dávkovač dezinfekcie, ktorý zaistí pravidelnú dezinfekciu dverových kľučiek a to bez poškodenia povrchu klučky alebo dverí.

Dezinfekcia likviduje 99,9 % baktérii, vírusov a plesní a eliminuje možnosť krížovej kontaminácie. Vďaka tomuto dokážeme obmedziť možnosť nákazy a ochrániť tak zákazníkov, zamestnancov alebo pacientov.

Dávkovač bol vyvinutý takmer pre všetky druhy dverových kľučiek a zaistí dezinfikovanie na miestach s vyššou koncentráciou ľudí ako sú zdravotnícke zariadenia, administratívne priestory, školy, ubytovacie zariadenia, posilňovne, čerpacie stanice a pod. Dávkovač sa upevní na dvere behom pár minút a to bez použitia akéhokoľvek náradia. Na zadnej strane dávkovača sa nachádzajú samolepiace pásky, dávkovač teda stačí len nalepiť 20-30 cm nad kľučku a nastaviť požadované dávkovanie.

Displej, ktorým je dávkovač vybavený signalizuje stav batérie a stav náplne. Dávkovač je vybavený pohybovým senzorom, ktorý zaistí, že pokiaľ sa pod dávkovačom nachádza ruka, tak zabráni v daný moment dezinfekcii. Vďaka senzoru pre detekciu svetla ušetríte za batériu aj náplň, pretože bude dávkovač dávkovať len cez deň.

  • Napájanie na AA batérie
  • Umiestnenie: na dvere (20-30 cm nad kľučku)
  • Náplň ani batéria nie sú súčasťou balenia
  • Materiál: ABS plast
BADDNKHYSO

Mohlo by vás zaujímať